| alina17ilinca a întrebat:

Cine vrea sa devina model? Sau cineva care a fost, puteti sa-mi impartasi-ti detalii. Si daca cunoaste-ti o agentie de modeling serioasa in Iasi?

6 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

De ce nu te faci prostituata direct? ca model va trebui sa-i dai Doinei Levinta mare parte din ce-o sa faci de pe urma asa ziselor "compromisuri" fara de care nu poti avea o cariera.

| Smiiilee a răspuns:

Eu am fosthee heesi vreau sa ma duc dinoouubig grinbig grin

| blackporcelain a răspuns:

Eu vreau sa devin model, am 14 ani pana la 16 mai cresc si in rest am toate calitatile, app eu sunt din bacau si aici nu e nimic deci tot la iasi e scaparea mea

| blackporcelain a răspuns:

Thealchemist,nu fi nesimtit, nici nu stii cu ce se mananca asta si mai faci si comentari aiurea

| thealchemist a răspuns:

@blackporcelain: cred ca tu nu ti-ai facut temele, de curiozitate cu cite modele ai vorbit in viata ta? ar trebui sa incepi sa le intrebi de acele compromisuri si asta inainte sa intri in "afacere".

| blackporcelain a răspuns:

Thealchemist,omule daca tu crezi ca daca intrebi 2 pustoaice ce compromisuri au facut, crezi ca sti totul despre aceasta"afacere"cum ii spui tu? iti eu ca NU STII NIMIC