| florentinaaa a întrebat:

Cine vrea sa imi dea si mie un sfat, sunt bruneta [am tenul alb] de multi ani si m am gandit sa imi fac o schimbare la par. ce culoare imi recomanadati si ce decolorant ar trebui sa folosesc si cum. pooop

3 răspunsuri:
| florentinaaa explică:

Multumesc pentru raspunsuri, asa ca m am hotarat, raman tot la culoarea mea neagra.pup

| ale1710 a răspuns:

Buna.din punctul meu de vedere ti-ar sta bine asa, insa daca chiar vrei sa iti faci o schimbare la par, mai bine fa-te blonda sau negru inchis inchis sau chiar roscata. Acuma nu pot eu sa aleg pentru tine, insa gandeste-te la aceste variante. Te pup, iti urez succes si sper sa arati draguta in noua ta schimbare. Si vreau sa-ti dau un sfat...in primele 6-7 zile poate o sa regreti schimbarea sau poate nu o sa o regreti insa daca o sa o regreti mai asteapta si nu o sa mai ai nici un dubiu...mult succes. Insa dun nefericire nu stiu cum sa te ajut la faza cu decolorantul pentru ca nu am fokosit, insa sper sa te ajute alt cineva. Mult mult succes.

| andreeapink a răspuns:

Pai daca ai tenul alb cred ca iti sta bine bruneta, dar te-ai putea face roscata. Nu cred ca ti-ar sta bine blonda pentru ca ai zis ca ai tenul alb si daca ai fi blonda ai fi si mai alba deci... sau te poti face un saten daca vrei dar atunci ai putea folosi un fond de ten mai inchis... Si eu am tenul mai deshis si sunt roscata si multa lume mi-a zis ca celor cu tenul deschis le sta bine roscate sau brunete. Sper ca te-am ajutat!