| georgekids a întrebat:

Cine ziceti ca este cea mai frumoasa femeie din lume?

15 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cea pe care o iubesti tu!
Daca intrebi "ad litteram", atunci miss Univers este aleasa. Si cum in fiecare an este aleasa alta...este greu sa-ti spun!
Dar o vorba din popor spune:"Nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie!"

| andypandy_2709 a răspuns:

Pentru mine, mama mea!

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Dacă nu eu, atunci cine? : )) Glumesc. Ceea ce vreau să punctez este faptul că fiecare persoană este frumoasă dintr-un punct de vedere. Unele sunt speciale datorită ochilor, altele datorită părului, privirilor, zâmbetului şi multe alte lucruri.
O zi plăcută în continuare, pa-pa.

| Chαяtreux a răspuns:

Mama happy

| PedoBarbie a răspuns:

*offtopic Eu. Dar ştiu că sunt modestă.
*răspuns Angelina Jolie.

| Vans a răspuns:

Nu există aşa ceva.Fiecare vede frumuseţea diferit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama, desigur. cine altcineva? :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ruby, Antonia si Inna.

| Diavolcata a răspuns:

Sfanta Mariahappy

| MEIALI a răspuns:

Nu cred ca exista, ca nimeni nu e perfect

| jwatson a răspuns:

Habar n-am care e cea mai frumoasa. Imi plac Sophie Ellis Bextor si Felicia Day.

| Eugen_Dragos_1995 a răspuns:

Marla Sokoloff big grin gusturile nu se discuta, insa eu cred ca cea mai frumoasa femeie are cea mai mare inima si cel mai mare suflet. apoi frumusetea exterioara.