| valentinalina a întrebat:

Cne imi spune ktva secrete ale frumusetii? funditzZzza

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Hmmhappy Pai naturaletea este cel mai de succeshappy

| bianca154 a răspuns:

Trebuie sa te simti frumos/oasa din interior. atata tot. nu trebuie machiaj etc pentru a fi frumoasa. daca sufletul iti e frumos si bun, si tu ca persoana esti la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumusetea inseamna ingrijire.
Un ten fara cosuri, un ten hidratat, un ten fara puncte negre. Etc.
In fiecare seara trebuie sa te dai cu crema hidratanta pe tot corpul.
De doua ori pe saptamana aplici o masca de fata si un balsam de par.
Iti pensezi sprancenele, ai grija de igena orala, folosesti constant un balsam de buze.
Iti ingrijesti unghiile. Le dai cu lac.