| NaturalClean a întrebat:

Considerati cosmeticele naturale mai eficiente decat cele chimice?

http://lotiuninaturale.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| xJelenaTrueLove a răspuns:

Sunt mult mai bune intr-adevar, deoarece nu contin toate ingredientele periculoase ca cele chimice

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt mult mai efciente cele naturale decat cele chimice, si iti spun si de ce. Cele naturale sunt 100% facute din fructe si in majoritatea poti sa pui miere care iti infrumseteaza si iti catifeleaza pilelea in timp cele chimice nu prea sti ce efecte pot avea asupra pileii sau mai ales din ce substante sunt facute. sper ca te-am ajutat.:*