| CL0UD a întrebat:

Conversii s.au demodat?

Răspuns Câştigător
| Chapuda1 a răspuns:

Nu mi se pare deloc ca s-au demodat, chiar par sa fie foarte populari in randul adolescentilor... Sa tinem cont de faptul ca sunt si o achizitie destul de scumpa...^^

5 răspunsuri:
| anonimspecial a răspuns:

Doamne Fereste! O sa ii port si la 80 de ani

| Ohaithar a răspuns:

După câte persoane văd umblând pe stradă cu ei, nu. Mi se pare ciudat că văd persoane la 30 de ani cu ei...

| Zambilicii12 a răspuns:

Nu!
Cred ca niciodata nu se vor demoda, mai ales ca in ultimul timp mai toti isi cumpara! happy

| CL0UD explică:

Si tu esti o bacterie desteapta, ce sa zic? Invata sa scrii, apoi ia.te de altii, iubi. Te pup si iti mai astept criticile :*

| wealliveindreams a răspuns:

Nu, de ce s-ar demoda?