| anonim_4396 a întrebat:

Cosmeticienele ce cursuri trebuie sa faca pentru a ajunge in acea functie? Nu ma pasioneaza, n`am treaba, dar m`ar interesa niste cursuri de pensat, epilat si masaj in Brasov daca se poate.

Răspuns Câştigător
| matchpoint a răspuns:

Buna ziua, exista cursuri de calificare in meseria de cosmeticiana. Sunt cursuri de 7 luni, iar pretul lor difera de la o firma organizatoare la alta, oricum undeva in jurul sumei de 1000 ron.
Intereseaza-te in brasov cine organizeaza asemenea cursuri, eventual pe site-ul CNFPA. Pa