| lunathemoon a întrebat:

Cre credeti voi ca e culoarea la moda anul asta? Anul trecut era mov.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce este la moda http://www.ziare.com/......eo-1138513 ha ha ha TPU e la moda :>. Chiar sunt incantata ca este la moda pentru ca am facut o pasiune pentru oranj si corai.

6 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Eu cred ca e culoarea frez deschis, se poarta atat la haine cat si la ruj. O zi buna!

| luliluli a răspuns:

Mov si magenta

| raluftw a răspuns:

Pai,daca te uiti in orice revista de femei...mai nou este galben(pentru vara), si a anului stiam ca tot movhappy

| lunathemoon explică (pentru raluftw):

Anul trecut era mov. dar merci ca ai raspuns! bee

| IulianaD a răspuns:

Auriu

| picturafrumoasa a răspuns:

Anul asta e la moda albastru