| auroraa a întrebat:

Cred ca ati auzit de christian louboutin si pantofii lui, ce parere aveti de acesti pantofi semnati de el? eu ii ador! scrieti parerile aici, plusurile si minusurile puteti sa comentati si pe blog, http://sstardust.blogspot.com/2011/07/louboutin.html dau funda
v-am pupat

Răspuns Câştigător
| deea07 a răspuns:

Cred ca glumesti, ii ador, nu au nici un fel de minus, sunt bestiali, mai ales cei simpli negri cu platforma si toc cui, iar in spate cu rosu aprins. Acum ma duc sa ma uit pe blogu tau, Pupici:*

1 răspuns:
| TwixulDrept a răspuns:

Ce pot sa spun? Sunt superbiii :X:X