| Hmmmm a întrebat:

credeti ca acest fond de ten e de calitate? http://images.google.ro/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| ioanabanana a răspuns:

Nu are parfum si conservanti- asta e un lucru bun. daca as vedea o lista de ingredienti ti-as putea spune mai multehappy

6 răspunsuri:
| yadora a răspuns:

Gama Astor e cotata bine in randul cosmeticalelor; mai ales ca are o consistenta buna : pudra si fond de ten care imbinate amandoua dau tenului un aspect placut, uniform, mat, astupa toate defectiunile...; eu folosesc si sunt incantata.

| adelle23 a răspuns:

Daca te iei dupa ce spun ei ca face ca drege asa ai avea fonduri de ten cat toata Sephora. laughing) Important este ce iti face tie bine si cat de natural sau cat de strident sa ai aspectul.

| angel10 a răspuns:

Astor este o firma buna, din cate stiu(nu folosesc produse de la aceasta firma), dar daca tenul tau prezinta imperfectiuni eu iti recomand fondurile de ten de la Vichy!

| Andradaa_3753 a răspuns:

Eu folosesc fondul de ten " Estee Lauder " si este foarte persistent :*.
http://www.fabulous-chicas.ro/......uble-wear/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da, e de calitate
O prietena de a mameil mele l-a folosit
dar asta depinde si pielea ta.

bafta la a fi frumoasa big grin si sper ca te-am ajutat tongue

bybye

| Daisy. a răspuns:

Cred ca dabig grin