| Yollanda;x a întrebat:

Credeti ca acest ruj este prea tipator?
http://lectiadestil.ro/......rphoto.jpg

Răspuns Câştigător
| Corinne a răspuns:

Nu.Mai ales daca si machiajul ochiilor ar fi unul pe masura nu ar fi deloc prea strident.

12 răspunsuri:
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Este dragut dupa parerea mea!

| SweetCandy a răspuns:

Nu depinde de culoarea pielii talebig grin Insa nu te poti da cu el ziua in amiaza mare. Este un ruj pentru club si atathappy

| Petronela a răspuns:

Nu

| Icsulets a răspuns:

Nu.deloc. iar daca chiar esti u in poza iti va sta sooperb:X

| Crystal1807 a răspuns:

E foarte dragut :X

| semy a răspuns:

Nooo, daca si ala e jur tipator atunci asta ce mai e? http://www.femeia.ro/&files/art1_1.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragut numehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup nu cred:X
mie chiar imi place cum se vede:X
Daca esti din Bucuresti sa imi spui si mie de unde ti l-ai lua:X
Ms:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat, dar depinde si de evenimentul unde mergi machiata asa...big grin

| Bilqux a răspuns:

Mie mi se pare chiar ff dragutz...nu stiu ce crezi tu dar mie nu mi se pare prea tipator

| boobooroozaa a răspuns:

Nu, e chiar dragut happy mie imi place

| Bellaconcavella a răspuns:

Dahappy... fara suparare