| Bogdann110 a întrebat:

Credeti ca ar conta parerile negative ale oamenilor?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

E relativ aspectul ăsta, depinde de mai multe lucruri... Ca să rezum, aș putea spune că trebuie să distingi între răutate și critică constructivă. De cele mai multe ori, cea din urmă e inexistentă, așa că mai bine îți vezi de drumul tău. Ține cont doar de părerile oamenilor pe care-i iubești, a celor care contează pentru tine din diferite puncte de vedere.

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

De ce ar conta?

| RegeleIaurtului a răspuns:

Da, atâta timp cât sunt constructive poți să îmbunătățești lucul, contentul etc. (După caz)