| faaalyoana a întrebat:

Credeti ca cercei rotunzi din aur rasuciti sunt destinati doar doamnelor de culoare?
Am vazut la bijuterii ca si acum se mai vand aceste modele la cercei. Iar mie imi place aurul, si m-am gandit sa-mi cump si eu o pereche, am probat si-mi sta misto...
Voi ce parere aveti fetele? Se mai poarta, ati mai vazut la fete?

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Stii cum e, nu e frumos ce-i frumos e frumos ce-mi place mie.
Mie personal nu-mi plac mi se par de pitipoanca sau de tigancuse, asta e pararea mea, ca sa nu spun ca mi se par si demodati si vulgari.
Dar daca tie iti plac si iti stau bine nu conteaza pararea mea si nimanui. Totusi eu zic ca mai bine ar fi sa faci o vizita la meli melo sau h&m, au cercei foarte draguti, moderni si multe modele variate,

| AstaMik2 a răspuns:

Da sigur sunt super si se poarta
Funda