| Antonia01248 a întrebat:

Credeti ca da bine rochia neagra, plicuyl negru, si pantofi negri ascutiti lucioasi?
Va rog fara jigniri. Vreau doar pareri. Mersi fain. big grin

13 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da, o sa arate elegant.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Vei arata superb! Ce inaltime au tocurile pantofilor?

| SkyPilot a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ma bucur sa te vad iarasi "in actiune" happy Nu te mai lua dupa toti rautaciosii!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SkyPilot):

Multumesc.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SkyPilot):

Sunt sigur ca esti sincer cind spui asta, multumesc inca odata.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Eu pot spune că asta e nonculoarea mea preferată. din punctul meu de vedere se potrivește, dar ca să nu pari așa negativistă, folosește un make-up cât mai natural, iar accesoriile să fie colorate pentru un plus de culoare.
Să optezi pentru o coafură care să aibă legătură cu modelul rochiei.
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bine, eu n-as opta musai pentru pantofi luciosi dar merge. Niste accesorii aurii si un machiaj mai colorat ( ruj rosu ) si tinuta e perfecta.

| Elynad a răspuns:

In general da, dar depinde de rochie.
Uite un exemplu: http://www.irefutabil.com/......die-3804/.
Rochie neagra asortata cu plic negru. Dar ai purta o rochie asa indrazneata?

| Boo01 a răspuns:

Depinde unde mergi eu as zice daca ai merge in oras sa porti ceva mai lejer, daca vrei sa mergi la vreo festivitate este buna o rochie neagra cu plicul negru si pantofi negri ascutiti luciosi FUNDA?

| C-tin_Stefy_1999 a răspuns:

Eu cred ca o sa fi prea sumbra. Puneti ceva accesorii colorate.

| avra2 a răspuns:

Deloc ești prea neagră din cap până-n picioare

| patriciana a răspuns:

Nnnnnnnnnuuuiuiu

| GeorgiHERO a răspuns:

Pai depinde de ocazie

Dacă te duci la nunta /botez : Merge, cred ca o sa fI draguta

Dacă te duci la banchet : eu zic sa te mai gândești.

Spune pentru ce și o sa te ajut mai bine.

Sper ca te-am ajutat! ^_^