| sweetcandy_8624 a întrebat:

Credeti ca daca ma vopsec peste portocaliu cu o vopsea din comert imi va iesit culoarea aceea...sau macar asemanatoatre? Ma gandeam sa imi iau culoarea aceea de la syoss dar nu stiu ce culoare pentru ca sunt doua Rosu aprins si Mahon un rosu mai inchis, nu stiu care o sa prinda ca sa semene cu culoarea Rihanei...HELP happy:d

Răspuns Câştigător
| Heidi a răspuns:

Bine ar fi sa incerci la salon ceva.adica totusi e portocaliu nu stiu ce iti va iesi peste thinking Decat sa te risti.eu zic ca ti-ar iesi si ti-ar da niste sfaturi mai bune la un coafor.

Succes! Sper sa iti iasa :*

1 răspuns:
| MaXim1trafic0de1drogusoare a răspuns:

Acum' depinde ce culoare ai U la par.DAk' U ai o CUloareH' mai inchisa, si vrei SA ItI isa de EX blond, nu iti va IESI EXACT ca pe CuTiE. UITateh' mai bine pe SpaTelE cutiiei, si o Sa vezi CUm iti iese PARu' in fc. DE culoarea CAPului' tau.(parh')
__________________________________
yop' cand m-am Vopsit' PRima datha' blonda, mi-a iesit Un sateN-RosCATh', apoi mi-am DEcolorAT parul' si aShao iesit blond-blond, cu doi ciucuri negri pe umeri.
deci' vezI pe cuTIE sau in Cataloge' cu par smug
_______________________________________
eu as' zice CA prima data SA iti decoLOREzi paruh' si DupA sa iti BAgi un roOSU' aprins (NU mahon) ca A lu' RIhanna se stIE ca ii Rosu aprins.
____________________
true true. ..traficant InnascUt...