| BeautifulThings a întrebat:

Credeti ca daca voi inlocui gelurile de curatare, lotiunile tonice, cremele de fata luate de la diverse firme de cosmetice(Avon, Oriflame, etc) cu unele din farmacie, aspectul pielii se va imbunatati vizibil? Am pielea preadispusa la acnee, de-asta intreb.
happy

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Daca le inlocuiesti cu dermao-cosmetice da.Incearca Iwostin / La roche possay / Eucerin /Ivatherm sau Bioderma.

3 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Nu am avut niciodata incredere in produsele de la Avom/Oriflame, in schimb imi plac cele de la Lady's. In general farmacistele iti mai recomanda unele produse dupa tipul tau de piele.
Stii ce te sfatuiesc eu? Ia-ti un Roll-on pentru cosuri de la Garnier. Il gasesti la un pret accesibil si e foarte bun. happy
Succes!

| măcheamăăăî a răspuns:

Nu neaparat. Poti incerca si creme din farmacie, sau cel mai bine ar fi sa incerci mastile naturale.Acestea iti hranesc tenul si nu il lasa uscat+ ca nu te iriti si poti sa le faci acasa.

http://www.one.ro/......en-6264094

| asdfghjkl25 a răspuns:

Daa! cu siguranta! incearca Zynerit sau daca nu, consulta un dermatolog si o sa iti dea el niste creme speciale pentru tenul tau!