| Kiduts_2455 a întrebat:

Credeti ca e adevarat faptul ca oamenii care port ochelari au cearcane, ochi obositi? Eu port ochelari de mica si am cearcane de cand ma stiu.

5 răspunsuri:
| G a răspuns:

Pai eu am ochelari si am cearcane, dar nu cred ca e din cauza asta... stiu persoane care poarta ochelari si ele nu au nimic.

| rosto a răspuns:

Nu, nu este. Eu de cand port ochelari nu mai am cearcane. happy

| Mony a răspuns:

NUhappy, si eu port ochelari si nu amhappy, da cearcanele apar de la oboseala, streshappy

| acdcfan a răspuns:

Ai ochii obositi dar nu din cauza ochelarilor ci probabil ca ti-i suprasoliciti (stai prea mult la TV sau la calculator) si avand ochii mai sensibili faci cearcane, sau poate ai conjuctivita daca ai foarte mult.

| sandy a răspuns:

Eu port ochelari de 1 an, şi nu am nimic.