| ButterflyAlina a întrebat:

Credeti ca e normal la 11 ani sa ai 38kg si 143-145cm? O prietena m-a intrebat...

15 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mi se pare normal.De ce n-ar fi?

| Rossey a răspuns:

Buna! Da este foarte normal.Stai linistita esti prea bine.

| Anonymus123 a răspuns:

Te rog spune-mi secretul...eu am 12 ani, 30 kg si 151 cm. Cum pot sa ma ingras...te rog zi-mi secretul!

| ButterflyAlina explică (pentru Anonymus123):

Nu fi forte delicata! 1

| Anonymus123 a răspuns (pentru ButterflyAlina):

Adica cum sa nu fiu foarte delicata? Nu inteleg...

| BellaKiოNana a răspuns:

Da e normal, si ar fi bine sa se mentina in formabig grin zii ca mai bine asa cum este decit sa curga grasimea

| IsabelSweet a răspuns:

E f bine

| IsabelSweet a răspuns:

Este normal

| Zingon a răspuns:

Man, dar ce vrei sa ai 50 kg? si 160 cm? Esti foarte bine asa. si nu iti doresc sa fii gras. stai linistit e foarte bine

| dumitrita_1726 a răspuns:

E normal eu la 12 ani am 35kg si 145cm! Dar prietena mea mai mica are 12 ani 60kg si 170cm

| cristinarotarimazorconstantin a răspuns:

Da, e normal!