| didi33 a întrebat:

Credeti ca-mi afecteaza cu ceva parul faptul ca il ud in fiecare zi si il impletesc? [am parul foarte drept, lipsit de volum si daca nu il impletesc, primele 3 ore dupa ce il spal o sa`mi stea fain, dar dupa aceea o sa`mi stea lipit de cap straight face ]?

5 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Daca nu uzi si radacinile, nu e absolut nici o problema ^^

| ToxicPunkgirl999 a răspuns:

Cam da pentru ca daca te uzi pe par de multe ori sebumul( lichidul care iti face parul lipit de calp sau mai bine zis murdaria ) o ia razna si til face lipit de cap sau gras mai des si foarte repede happy iti recomant doar sa il impletesti sau sa til stropesti cu o sticluta de aia care se foloseste la salon happy sper ca team ajuta happy

| andreea1405 a răspuns:

De ce nu optezi pentru alte solutii, gen sampon pentru volum, o crema pentru volum foarte buna de la Nivea( am testat-o).

| darya3456 a răspuns:

E bine sa il impletesti dar nu cred ca este bine sa il uzi chiar in fiecare zi
big grin

| Ancuta_Gagea_1983 a răspuns:

Asta pentru ca il uzi in fiecare zi si eu am parul lung si incerc sa il spal cat mai putin pentru a-mi sta bine si sa am mai mult volum