| Jenniffer a întrebat:

Credeti ca o fata de 1.57 si aprox. 40 de kg este prea slaba pentru 13 spre 14 ani? :-?
P.S. Mai nou am inceput sa mai pun pe mine si m-am mai latit da r inca nu mi-a venit.
Si 3 poze:

http://s1264.photobucket.com/......2/Mirutzy/

10 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

Esti bine, nu esti nici prea slaba si nici prea grasa, cam asa aveam si eu la varsta ta

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Chiar contează ce greutate ai şi cum arăţi la corp la 13 ani?
Contează cât pentru sănătate, să nu fii un butoi de untură dar nici un băţ umblător, dar atât.
Arăţi bine, arăţi sănătoasă.
Dacă nu ai probleme de sănătate şi mănânci bine asta e tot ce contează.
La 13 ani încercă să-ţi faci alte priorităţi care merg cu vârsta, lasă kilogramele.

| 21ndstillachild a răspuns:

Sigur ai doar 40 de kg? arati mai grasa

| Jenniffer explică (pentru 21ndstillachild):

Am aprox. 40 ( am vreo 38-39 laughing

| 21ndstillachild a răspuns (pentru Jenniffer):

Nu pari chiar asa de slaba in poza 3, pe care apropo a fost singura pe care am putut s o vad>>

| pspspsps a răspuns:

Dar arati perfect. Eo am 43 kg la 12 ani si nu stiu ce sa mai fac ca sa slabesc si u care arati perfect vrei sa te ingrasi. uite un sfat: ramai asa cum esti.

| forever13 a răspuns:

Off si eu sunt slabuta big grin si am o obsesie sa ma ingras oh go on. Am 14 ani si 41 de kg, oricum la varsta noastra avem timp destul sa ne ingrasam. tu arati chiar bine, deci nu-ti fa probleme happy suntem frumoase asa cum suntem si mai bine slaba decat grasawinking
big grin

| CiumberAlex1905 a răspuns:

Arati bine

| Vali977 a răspuns:

Eu cred ca arati perfect pentru varsta ta.

| Vali977 a răspuns:

Dupa parerea mea arati perfect. Nu trebuie sa fii nici prea slaba dar nici prea grasa