| hypothesis a întrebat:

Credeti ca trebuie sa te simti complexat pentru ca ai o operatie pe abdomen si buricul putin deformat ca barbat?

Răspuns Câştigător
| vaporwave a răspuns:

Ah, pai nu e nimic atat de serios, e in regula. Daca ai o atitudine potrivita si te comporti ca si cum nu te afecteaza, nu e acolo, atunci cei din jurul tau vor fi la fel. In schimb daca le arati cat de complexat esti de chestia aia, probabil se vor uita cat mai insistent la ea sau vor pune intrebari
Sfatul meu ar fi sa nu-ti mai pese atat de chestia aia, pana la urma crede-ma ca nu ai motive, e in regula
Bafta

7 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Eh, altii se dau mari cu chestia asta, ca cica sunt 'originali' big grin
Fi si tu 'original' si mai si trage din ochiwinking

Mai, nu e nicio problema! Nu e ca si cum ai avea o tumoare pe fata sau alte chestii, Doamne fereste.

| OldSoul a răspuns:

Poate doar daca faci plaja, dar nici acolo nu cred.

| Doub a răspuns:

Nu, absolut deloc.

| vaporwave a răspuns:

Poza

| hypothesis explică (pentru vaporwave):

Sa iti dau o poza cu operatia?

| vaporwave a răspuns (pentru hypothesis):

Dap
Altfel nu ne prea putem da seama cat de tare se observa

| hypothesis explică (pentru vaporwave):

Ca si taietura nu se observa foarte tare, mai ales ca si creste par in jurul ei. Partea urata este in zona inferioara unde mi s-a scos un fir care iesise putin afara si e o zona rosiatica/movalie.

| vaporwave a răspuns (pentru hypothesis):

Ah, pai nu e nimic atat de serios, e in regula. Daca ai o atitudine potrivita si te comporti ca si cum nu te afecteaza, nu e acolo, atunci cei din jurul tau vor fi la fel. In schimb daca le arati cat de complexat esti de chestia aia, probabil se vor uita cat mai insistent la ea sau vor pune intrebari
Sfatul meu ar fi sa nu-ti mai pese atat de chestia aia, pana la urma crede-ma ca nu ai motive, e in regula
Bafta