| lal355 a întrebat:

Crema herbagen instant & gradual lightening cream functioneaza? Pareri, funda!

2 răspunsuri:
| gabyella a răspuns:

Pai stii? Parerea mea este ca orice podus functioneaza pe diferite corpuri si cel mai bine ar fi sa le incerci...Eu asa fac! Daca merge merge, daca nu raman in pierdere de banilaughing.

| liliana86 a răspuns:

Buna, din pacate unele cosmetice romanesti iti iau doar banii. Eu am incercat-o si degeaba. Pielea a ramas la aceeasi pigmentatie. A trebuit sa trec la un alt nivel. Eu imi iau cosmeticele de aici http://ro.strawberrynet.com/....../main.aspx Bafta!