| ioana375 a întrebat:

Crema hidratanta pentru ten gras de la Nivea sau Gerovital? happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Crema sebo-reglatoare purificatoare Gerovital Plant
Este o crema de intretinere zilnica a tenului seboreic si acneic. Regleaza secretia de sebum, emulsioneaza lipidele in exces si are un efect calmant, cicatrizant si antiseptic datorita uleiului de galbenele, extractului de boswellia serrata si extractului vegetal antiacneic.
Sau:Gerovital plant forte crema hidratanta "sebo-control" pentru ten gras

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

As alege nivea

| ღДℓἷʂմƙᾄღ a răspuns:

Sincera sa fiu, eu nu ti-as recomanda nici un fel de crema, indiferent de cat de buna este. Dar sa iti zic unul dintre secretele mele. Ca sa nu mai am tenul gras si cosuri pe fata, ma spal de dimineata cu sapun Dove. Sapunul asta Dove, are pH-ul apropiat pielii. I-am recomandat si unei colege, care avea, la fel ca si mine, problemele astea si a functionat. Doar incearca happy Sper ca te-am ajutat kiss

| Stefanu a răspuns:

Nu pot sa te ajut cu privire la crema hidratanta pentru ten gras, dar am avut un spumant antimicrobian, antiacneic de la Gerovital care nu m-a ajutat cu nimic si am dat bani degeaba.De aceea as spune Nivea. Stima!

| Qwertyuop2389 a răspuns:

Gerovital

| lea72 a răspuns:

Gerovital