| Andreeagirl a întrebat:

Cu ce ar trebui sa ma dau ca sa nu mi se mai electrizeze parul?

6 răspunsuri:
| costin1306 a răspuns:

Cu nimic lasa l asa... esti electizanta happy

| Lora a răspuns:

Exista tot felul de sampoane, spray-uri sau masti care combat electrizarea parului

| ღNameღ a răspuns:

Cu sampon si balsam SYOSS, se gasesc la farmacia catena

| raluca_5052 a răspuns:

Si eu am avut probleme cu electrizarea parului matusa mea este farmacista si mi-a recomandat sa folosesc mult balsam pentru par si sa nu periez parul foarte mult (oricum parul meu nu are volum mult si daca il periez mai mult se pleosteste). Daca il periez mult imediat se electrizeaza

| Madda a răspuns:

Nu te mai spala pe cap asa des.happy:*

| Kity22 a răspuns:

Nu te sterge pe cap cu prosop din bumbac, si eu am patit mereu asa...si acum nu mai am probleme...