| Blue Eyes a întrebat:

Cu ce ar trebui sa ma imbrac pentru a parea mai grasa? Am 16 ani, 1.68 inaltime si 45 de kg, nu stiu ce sa fac sa ma ingras.

10 răspunsuri:
| Cosmin_9592 a răspuns:

Cu haine largi...si du-te la sala si ia proteine in 3-4 luni o sa te ingrasi si poti sa porti ce vrei

| Ioanaa_5834 a răspuns:

Eu sunt in acesti situatie, dar eu am 14 ani am a, 63 si 50 kg
e mai frumos sa fi slab dar acum conteaza cum crezi tu happy

| kidboo a răspuns:

Daca o sa te imbraci mai larg nu o sa iti stea bine banuiesc ca si la fata esti slabuta deci? mai bine incearca sa mananci regulat si bine...sau cere'i sfatul unui nutritionis el sigur te va ajuta

| Vio90 a răspuns:

Incearca sa iei un complex de vitamine de genul celor Eurovita sau Supradyn. Crede-ma ca intr-o luna ai sa pui in jur de 5 kg pe putin. Daca nu vrei sa apelezi la metoda asta evita cat mai mult hainele de culoare inchisa si dungile verticale. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

What sa te ingras? nu cred ca trebuie fetele la anii tai vor sa aiba 45 de kg eu am 12 ani si 45 de kg stai fata la locul tau ca nu trebuie nica eu cred ca arati bine la 45 de kg!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca foarte multa paine si carne si ai sa vezi ca o sa fii grasa

| felinadenoapte18 a răspuns:

Sa te ingras? ceai fata la anii tai fetele vor sa fie slabe si u vrei sa te ingras? fata stai in banca ta ca e mai bine asa! au am 12 ani si am 45 de kg si eu cred ca la 16 ani la 45kg arati bine! stai cuminte si nu te ingrasa!

| FreeAndWild a răspuns:

Incearca sa te imbraci cu niste bluzici dinacelea mai largi si sa nu te prea imbraci in negru sau in alb.Incearca sa mananci cat mai mult si de tot ce ai tu pofta, ca la inaltimea ta ar mai trebui sa pui cam 10 kg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te imbraci cu o pufoaicawinking

| larisar a răspuns:

Eu iti spun ca areti deja bine si nu trebuie sa te ascunzi dupa haine happy