| christina94 a întrebat:

Cu ce as putea purta blugii acestia? http://static.pullandbear.net/......_4_1_4.jpg
Mersi :):*

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Ha,ha,ha laughing
Si eu am pus o intrebare asemanatoare de 2 ori si nu am primit prea multe raspunsuri oh go on.
Blugii sunt superbi si poti sa ii asortezi cu tricouri in culori nude de genul crem,alb si cu esarfe frumoase, multe accesorii.
Poti sa ii mai asortezi cu un cardigan crem sau negru.
Apropos, poate imi raspunzi si mie la intrebare happy.
Mersi frumos si sa ai o zi placuta in continuare happy!

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Bună! Cu o bluziţă lărguţă şi nişte tenişi asortaţi.

| cevacumva a răspuns:

Nu cu bluzita larga cu am vazut pe aiici ceva raspunusuri,ai parea naspa, tear arata mai grasa in sus de cat in jos.,,, poti purta cu un maieut sau o bluzita din dantela sau chiar cu o camsa da cu bluza larga eu zic ca nu merge :*

| Ioana_7160 a răspuns:

Niste blugi simpli si stramti ca acestia, merg cel mai bine cu o bluza larga ( de orice culoare) care sa mearga cu pantofii happy