| EvellineDub a întrebat:

Cu ce as putea sa combin niste skinny jeans de culoare maro?big grin Vreo idee guys? Dau fundita.:*

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Hei.
Eu pe-ai mei i-am combinat cu un tricou alb, conversi rosii si un sfetar subtire galbui deschis. A fost ok.
De incaltat poti sa-ti iei aproape orice, si incearca un tricou deschis la culoare( sa nu fii prea inchisa ).
Numai bine si sper ca te-am ajutat! :*

5 răspunsuri:
| MillzBya a răspuns:

Tricou sau maieu alb, negru sau rosu cred ca ar merge cel mai ok happy

| xXPsychO983 a răspuns:

Eu cred ca merge cu niste cizme ca astea -> http://www.makemehappy.ro/......of_art.jpg

| Petrisor14 a răspuns:

Niste ghetute maro q platforma, un maiou alb peste care pui un sacou negru cu imprimeuri sau fara si niste margele maro. esti asortata si casual... funda?

| cnv a răspuns:

Pantofi cu toc negrithinking