| aиdrυşca a întrebat:

Cu ce as putea sa imi iau mustata?hee hee, sa nu va ganditi ca am ditamai mustacioaralaughing)), se vede la soare asa la coltul gurii, si ma enerveaza.deci sfaturi? ce alta metoda stiti in afara de ceara?

Răspuns Câştigător
| onyka a răspuns:

Pai in loc sa o iei cu ceva a nume sau sa o smulgi,,,ai putea sa o decolorezi,,,in asa fel incat sa nu se mai observe deloc,,,iti trebuie doar un tampon de vata si o sticluta de apa oxigenata pe care o gasesti la farmacie,,, tot ce trebuie sa faci este sa tamponezi usor in locul firelor de par si rezultatul va fi foarte bun,,, in 5-6 zile vei vedea ca nu se mai observa mustata ta...winking

7 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Wow, ceara, epilator?
Nuuu...deocamdata las-o asa! Daca peste cativa ani va deveni si mai vizibila incearca o crema depilatoare speciala pentru ten:
-http://www.donnamoderna.com/......horigb.jpg
-http://www.farmaciastejara.ro/images/Strep_crema-zone-delicate%20copy.jpg

| Lllllllllll a răspuns:

Ia-ti-o cand iti creste mai mult cu benzi de ceara rece speciale pentru. mustata, iar firele ramase nesmulse le poti lua cu penseta.

| PredatoR a răspuns:

Epilatoruthinking daca dai cu lama o sa apara mai des si mai asprabig grin

| Amy a răspuns:

Cu penseta.nu e bine sa te epilezi la mustata pentru ca va creste si mai mare. dar daca iei cu penseta in mare, nu va mai fi asa vizibila.

| TrustMe a răspuns:

Nu ti-o luat, fetele paroase sunt cele mai tari smug.

| cristyna_1185 a răspuns:

Daca ti o vei lua iti v a creste mai deasa si mai neagra, deci v a fi mult mai vizibila. tongue

| LilCrisspy a răspuns:

Si eu zic sa incerci cu apa oxigenatawinking

@Trustme esti sigur rolling on the floor?