| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma dau pe fata sa am un aspect natural. Un fond de ten sau pudra? Ce ziceti?

8 răspunsuri:
| CrisAvon a răspuns:

Pudra in niciun caz. Pentru un aspect natural cele mai bune sunt produsele cu minerale, ele ofera acel aspect natural al fetei. Foloseste un fond de ten pudra cu minerale, este cel mai bun pentru ce vrei tu. De exemplu eu acum folosesc un fond de ten pudra cu minerale de la Avon, este foarte bun si destul de ieftin fata de alte firme. Sper ca te-am ajutat.
Daca totusi nu vrei produse cu minerale, ai putea sa-ti cumperi un fond de ten cu o formula usoara si bineinteles cu SPF. Daca te intereseaza produsele Avon imi poti da un mesaj privat aici pe site. Bafta!

| yoonny a răspuns:

Dar mai intai de dai cu baza de machiaj si apoi cu pudra

| αnny a răspuns:

Pudra.De preferinta perle.Iti ofera un look natural.
Succes!

| lorrena97 a răspuns:

Pudra

| amoramor a răspuns:

Pudra, sau poti incerca o crema colorata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pudra e mai natural.

| Anutzika a răspuns:

Cu fond de ten

| Popescu_Calin_1993 a răspuns:

Aspect NATURAL... mie imi zice sa nu dai cu chimicale pe fata...