| geoox550 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac la petrecea de haloween?
nu vreau sa ma imbrac cu un anumit costum ( ex. pisica, monstru, printessa etc etc)
as vrea sa fie ceva normal si simplu (ex. doar imbracata in negru si fardata cu ceva chestii etc etc)...
idei de genu asta as vrea ( cu imagini daca se poate) va rogghappy

1 răspuns:
| dorykutza a răspuns:

Salut! cred ca ceva stil EMO ar fi tare adica ceva asemanator, chesti negre dar si ceva colorat ar mege (nu exagera cu culorile), zic eu! succes, funda?