| zoomumba a întrebat:

Cu ce as putea sa-mi incretesc parul pentru ajunu; craciunului care sa nu necesite increteitor placa bigudiuri ETC...si sa tina macar 12-15 ore. ce este sau cum as putea face asta?

8 răspunsuri:
| IustinaSiAtat a răspuns:

Poti folosi bugudiuri, moatze, sa iti fcai cozi impletite pe parul ud si a doua zi sa ti le desfaci iti va sta parul cret, date cu spuma sau cu drotul. sper ca te-am ajutat

funditabatting eyelashes

| no1cares a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap fa-ti codite impletite
a doua zi dale drumul...
daca iti place cum iti sta lasale asa... daca nu piaptanal dar o sa iti stea infoiat
sau mai bine date cu spuna happy
BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu il vrei ft cret, poti sa ti-l impletesti in cateva codite(mai multe pentru bucle mai mici, mai putine pentru bucle mai mari) dupa ce ai facut baie, sa-l lasi sa se usuce asa(sau sa-l usuci tu) si apoi sa-l dai cu fixativ... mie mi-a rezistat 6 ore la scoala(si nu vrei sa stii cum e in clasa mea) si toata ziua aceea(cred ca daca nu dormeam mai rezista si urmatoarea zilaughing ). nu o sa fie cine stie ce coafura de covorul rosu, dar va fi ceva in genul. unui pudel(in sensul bun.adica sta misto). dar un pic mai drept. totusi sa nu faci foarte mult codite ca atunci chiar ca o sa arati ca un pudellaughing. no offence at all:*

| Dulcika_7055 a răspuns:

Poti sa ti-l impletesti dupa ce ti-l speli happy
Bafta!winking

Funda?batting eyelashes

| Ellennutsssa a răspuns:

Poti folosi placa, sau seara pune parul pe bigudiuri si dai cu fixativ dupa ce le dezpletesti. Cel mai bine spuma si fixativ. o sa isi stea mult timp.
sper ca te-am ajutat

| Fllorentina a răspuns:

Dupa ce iti faci baie pe parul ud apliki spuma, si te usti cu difuzorul, daca nu ai difuzor stai langa soba si il lasi sa se usuce natural, sigur va merge eu tt timpul imi ac asa love struck lasa id de mess si iti explic in detaliu tot love struck vei vedea ce usor e love struck :*

| Lulu_9887 a răspuns:

Poti sa iti impletesti parul dupa ce e prospat spalat sau sa folosesti spuma si sa te usuci cu difuzorul.

| BubuLina999 a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......curt_timp!

asta te va ajuta cu siguranta. la mine a mers:*:*:*:*:

sarbatori fericite:D