| CATALINAal a întrebat:

Cu ce as putea sa port acesti tenisi cu platforma https://www.facebook.com/....../photo.php As vrea si imagini daca se poate!

Răspuns Câştigător
| qtheodora a răspuns:

Bună happy Acești pantofi sunt foarte la modă și poate fi purtați cu multe haine, de exemplu blugi strâmți, colanți, chiar și treining care e strâmt jos. Succeshappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu orice blugi si un tricou! E ok, nu cred ca ai nevoie de imagini pentru tinuta asta! big grin

| AlexandraMoldovan18 a răspuns:

Pai cu blugi si o camasa, totusi ceva mai stilat decat un simplu tricou, sau cu un maieu si un sacou ( nu foarte elegant). Putin stil nu stica
PS : Nu uita de accesorii ( cercei, un lantisor, inel)

| ascovit a răspuns:

Nu e nevoie de poze. Pot fi purtati la diferite tinute.
Cel mai usor sa ii porti cu niste pantaloni/blugi stramti, respectiv colanti, cu o bluza, un tricou, etc.
Nu stiu de ce dar am impresia ca ar arata bine si cu o fusta vaporoasa, cu trena, si sus un maiou.