| DaciaRomania a întrebat:

Cu ce as putea sa port astfel de sandale? Le vreau neapărat!

https://images.garmentory.com/......004130.jpg 1614991291

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai triplul vârstei unei liceene, poartă-le cu ce vrei - nu te bagă nimeni in seamă. Dacă nu ai (anii ăia), nu le lua, îl nașpa!

| dullcat a răspuns:

Ce comentarii aiurea.Eu te incurajez sa le porti cum vrei tu,mai ales daca iti plac si sunt comode. Poti purta vara cu haine din tesaturi lejere(in, bumbac canepa etc), cum ar fi camasi si pantaloni largi, in culori pamantii, verzi, nuante de alb etc. Daca niste adulti reactioneaza asa, nici nu vreau sa ma gandesc cum fac adolescentii.

Răspuns utilizator avertizat