| mihaiel4ik a întrebat:

Cu ce coafura mi-ai sta foarte bine, in orice caza am parul foarte cretos. si cam skurt mai jos putin de umeri.

3 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Poti incerca sa ti'i intinzi cu placa. daca parul e scurt daca il intinzi va parea mai lung.si in plus iti schimba si stilul prietenii tai fiind obisnuiti cu parul cret.crede-ma am incercat si toti prietenii mei mi-au spus ca-mi sta binehappy

| mihaiel4ik explică:

Eu deja stiu de placa si mil intind in fiecare zi. eu am avut in vedere de ceva coafuri. ca imi ard parul. sad