| Siracuzia a întrebat:

Cu ce culori arată movul bine combinat?

Răspuns Câştigător
| FursecCuCiocolata a răspuns:

Mie imi place combinat cu roz, negru si/sau albastrulove struck:*

12 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Cu alb sau chiar si cu galben daca esti mai indrazneata. Mie imi place combinatia mov-galben, ca si albastru-galben.

| ooLaviii a răspuns:

Vom-alb; Mov-Albastru(blugi); Mov-Negru; Mov-roz; Mov-galben; mov-rosu; mov-gri; Mov-turcoaj-Mov-auriu etc... Fnditssa?

Răspuns utilizator avertizat
| DomnisoaraLove a răspuns:

Mie imi place cel mai mult cu alb, in combinatie cu althee culor pare asa tigansc... Mi-am vopsit camera mov cu albhkiss

| DraGfirE a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci dar in general cu alb.

| zxcxzxc a răspuns:

Movul arata foarte bine daca sti sa il combini bine cu negru si cu o mica bijuterie alba sau orice culoare! vei face senzatie

| 4Angëℓ4 a răspuns:

Mie imi place mult movul in combinatie cu galben/albastru/negru/roz sau chiar rosu (dar e cam exagerat cu rosu)!winking

| Georgii13 a răspuns:

Mov-galben,mov-negru,mov-alb,de ex un palton mov cu strampi negrii.sunt multe combinatii

| Miruniky a răspuns:

Citeste aici si vezi mai jos cu ce se combina movul/violetul:http://www.divahair.ro/moda/sfaturi_din_moda/ghidul_de_asortare_a_culorilor
Poti sa te informezi (daca te intereseaza si despre alte culori):)succes. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mult in combinatie cu alb.

| IngridTomlinson a răspuns:

Cel mai bine vine cu negru! pentru ca movul e culoare inchisa si nu se combina cu alb! fundita?

| AllllleeeexAndraaaa a răspuns:

Cel mai bine arata in combinatie cu :albastru, turcoaz, alb si negru!