| FrozenRose_7553 a întrebat:

Cu ce culori se potriveste oja maro(ciocolatiu)?

15 răspunsuri:
| Satisfaction a răspuns:

Cu orice in nuante reci dar si cu cateva nuante calde cum ar fi verde sau rosu

| Sofffie a răspuns:

Negru
Auriu, argintiu

| Rayyy a răspuns:

Buna...cu aceasta nuanta ar merge galben, culoarea mustarului, masliniu sau crem.

| Aly2 a răspuns:

Cu alb cred... Poate negru.

Răspuns utilizator avertizat
| b3b3tza a răspuns:

Pai cu galben merge foarte bine.Incearca

| Th3eo a răspuns:

Crem si negru

| ionik13 a răspuns:

Oja maro (ciocolatiu)se potriveste cu : -alb;
-roz;
-crem;
-bej deschis;
-rosu;
-visiniu;
-negru;
-verde;
-turcoaz;
-azuriu;
-auriu;
-argintiu;
-roz deschis;
-galben;
-aramiu.
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| pretzel a răspuns:

Cu rosu-visiniu

| lucas_6655 a răspuns:

Cu maro si rosu

| foreverANDaDAY a răspuns:

Phay daca te referi cu ce te poti imbraca atuci cu orice dar dupa parerea mea merge foarte bine cu culorile putin mai pastel ca un abastru deschis sau verzui dar mai merge foarte bine si cu rozul bombon dar merge asortat cu toate culorile in general si cu un stil putin mai elegant. Dar daca vrei sa asociezi ciocolatiul cu o alta culoare pe unghi atunci eu iti recomand rozul albastru verdele dar putin pastelate daca intelegi la ce ma refer si dupa parerea mea ai putea daca ai rabdare sau daca te duci la un salon beaty sa iti faci fiecare unghie cu un model retro pe ciocolatiu gen buline sau dungi.Succes

| HoneyBooBoo a răspuns:

Maroul este o culoare neutră. De aceea, o poţi asorta cu o mare varietate de nuanţe, de la auriu, bej, ecru, la roz-somon, verde-mentă, liliachiu, galben muştar, portocaliu (terracottă sau piersică) şi chiar vişiniu.
Sper că ţi-am fost de ajutor!
XoXo.;*

| crissupup a răspuns:

Dupa parerea mea ar merge foarte bine cu crem.Acum na...depinde de gusturile tale.
Sper sa te ajuta.Pa-Pa!