| mali18geo a întrebat:

Cu ce fel de tenisi ar trebui sa asortez o rochie de banchiet (poze)? dau funda si vot.merci

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Buna, Mali sunt baiat dar pot sa iti raspund!

Tenisi cu rochie? ( WTF!?)
La fel de bine ai putea sa iti iei o pereche de pantofi o culoare care sa iti asa tare la ochi dar care sa mearga cu rochia sa o scoata in evidenta ex : daca ai rochie roz poti sa iti iei pantofi de culoare roz dar mai sters ceva de genu!

Succes!

5 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună. O rochie elegantă nu se asortează cu teniși. I-ați pantofi cu toc mic ca să poți merge pe ele.

| Anutzabhaaa a răspuns:

Ai putea cu all star dar sunt scumpi si mai bine iti iei nsiet pantofi fara toc daca nu esti genul!

| positivity a răspuns:

Şi eu de obicei port rochiile cu teniși, însa banchetul e o ocazie unică, şi trebuie să fie ceva incredibil, de excepție.
Crezi că la o seară elegantă, tenișii se potrivesc?
Eu una nu cred! Cel mai bine optează pentru o pereche de balerini/ pantofi, eleganți, şi modești.

| CityOfSatan a răspuns:

Fataaaa! Cum sa porti tenisi la banchet? E unul dintre evenimentele in care trebuie sa te faci remarcata, atunci fate! Iati ceva feminin, doar e banchetul! Bafta.

| mali18geo explică:

Va multumesc, pentru raspunsuri, o sa dau funda lui Gabrielq1s pentru ca este baiat si a dat un raspuns foarte bun.DAR de pantofi cu platforma ce ziceti(ideea cu tenisii a fost ideea lui mama)