| Prietenoasa a întrebat:

Cu ce haine sa ma imbrac sa fiu frumoasa? Si ce sa fac din hainele vechi? Si ce cuafuri sa imi fac la scoala?

10 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Pai, eu am realizat niste pantaloni scurti care par uzati, datorita faptului ca am desirat firele.
Te pup.

| Kryss13 a răspuns:

Depinde... acum ca este timpul mai rece poti sa iti iei buze frumoase si blugi lungi de orice culoare.iar cu parul poti sa il lasi de sfacut sau prins in coc sau coada ..chiar in coada impletita intro parte /raised eyebrows

| DeliaCute a răspuns:

Din hainele vechi, daca te lasa parintii iti poti taia ca un material si poti face diferite haine, dar pentru asta trebuie sa ai acordul si ajutorul parintilor fiindca e mai greu.Ai nevoie sa tai sa cosi si sa potrivesti materialul pe marimea ta.Cat despre haine poti purta, pentru acest anotimp.Niste malete viu colorate cu mai multe culori si modele te pot face sa arati minunat.Maletele se aseaza bine cu niste colanti ori de culoarea maletei, ori de culoare mai inchisa.Pe deasupra ti-as recomanda un ilic, sau o bluza.Cat despre coafuri iti poti impleti parul sau il poti prinde pur si simplu, vei arata foarte bine si este potrivit pentru scoala.Cred ca ti-am fost de ajutor... Funda?

| JansonLupu a răspuns:

ASTa depinde de inaltimea, slueta, cit iti este de lung parul etc happy

| D0A1V2i3d7 a răspuns:

Lasa hainele vachi sau ia doar ce ai mai bun din ele.In rest imbraca-te stilat.Adika:nici prea extravagant ca toata lumea sa intoarca capul dar ni ci foarte urat ca si cum nu ai fi fata.Imbraca-te modest adica nu-ti lua bluze largi(darnici prea stramte), nu lua blugi trapezi adica largi jos.In legatura cu coafura eu zi ca tuturor fetelor le sta bine si cu parul prins dar si cu el desprins...sau poti sa-ti faci coafuri difarite.happySper ca te-am ajutatbig grin

| PaulaMihoc a răspuns:

Ca sa fii frumoasa trebuie sa te imbraci asa cum iti place. este destul de greu sa ne definim stilul de pe acum. stiu asta pentru ca am avut si eu aceasta problema. frumoasa esti oricum, dar ca sa vezi cum sa te imbraci poti sa te inspiri de aici : http://bit.ly/ce-sa-imbrac-toamna. eu una am invatat multe. te puup!

| melisssa1521 a răspuns:

Buna eu iti propun sa nu arunci hainele sau ceva de genu hainele i le dai cuiva mai sarac n le poti arunca pentru ca ai dat bani pe ele si cum sa te imbraci? pai eu zic sa iti iei o camasa alba, blugi negri cu curea mai subtire de culoare maro si in picioare iti iei niste opinci si incaz ca ti se face frig poti sa iti iei un sacou negru cu fermoar dar fermoarul il ichizi jumate pentru ca trebuie a se vada si din camasa putin. Sper ca te-am ajutat Funda!

| Skifer a răspuns:

Nu conteaza.
Lasa-ti parul putin mai lung si nu purta aceleasi haine de maxim 3 ori pe saptamana, ar fi ok sa porti in fiecare zi altceva, si asa in fiecare saptamanawinking

| Esteria a răspuns:

Trebuie sa adopti un stil kejol sic si parul nici odata in coada de cal ci doar daca il prinzi in zona cefei