| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce imi fac pielea alba? pentru halloween big grin.idei va rog :*

Răspuns Câştigător
| love999 a răspuns:

Pai merge faina sau pudra de macheaj special nu stiu acum daca vrei te poti da mai bine cu faina dar trebuie sa te dai intai cu o crema de fata ca sa nu-ti cada ep la jumatea petreceri toata faina si e bine sa te mai dai cu creama aceai deoarece poate sa-ti apara cosuri...sad sper ca te-am ajutat funda?

| love999 a răspuns (pentru love999):

Nu-ti cada faina la jumatatea...scz am gresit eu

8 răspunsuri:
| Elly213 a răspuns:

Acuarele in opinia mea.Cel putin eu asa ma fac.

| Magnifico a răspuns:

Fond de ten?

| dindu a răspuns (pentru Magnifico):

Nu am fond de ten atat de alb cat imi trebuie mie big grin.P.S: pentru mireasa moarta blushing

| Muhibbi a răspuns:

Puneti pudra pe tot corpullaughing

| Brokk a răspuns:

Creta big grin dar sa porti masca la nas si la gura ca e toxic asa am auzit big grin

| muta a răspuns:

Cu faina big grin

| smit89 a răspuns:

Cu masca pentru coşuri este ft buna se intareşte ft bine, chiar eu mi-am fk asa ceva:d