| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce ma pot epila pe piept? (sunt baiat, normal)

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista creme pentru epilat, cu lama e dureros si te poti irita, dar este frig, ce-ti veni? Ai asa de mult incat iti sta camasa descheiata?laughing

Alte răspunsuri
| CosteaVlad a răspuns:

Încearcă cu ceară. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu crema delipatoare(in 8 minute ai si rezolvat)
@TotalCommander-dau si eu un raspuns ca nu am ce face nu?
@Balals ai dreptate fetelor le place, insa nu daca este foarte des(foarte mult par arata nasol-dezgustator)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Taie-l cu foarfecul pana ajunge la o lungime acceptabila si daca va fi mai scurt, nu va fi nici foarte vizibilwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu crema depilatoare, nu cred ca a te depila pe piept este un gest de gayhappy, dimpotriva mi se pare foarte frumos, mie una mi scarba de baietii cu par pe piept, arata aiurea, bleahbig grin.

Bafta`!:*:*:*:*Sa fii iubit`.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi dacă te respecți atât de mult, direct cu ceară.
Pa, pa.

| Bishop a răspuns:

Cu ceara

| Anduciu a răspuns:

Cu crema. Daca rezisti la durere, epileaza-te cu ceara(rece sau calda). Nu mi se pare ca esti gay daca te epilezi pe piept, cred ca asta arata ca esti foarte ingrijit si ca iti pasa de aspectul tau.happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cea mai buna solutie e cu cearawinkingCreste mult mai greu si nici nu te iriti big grin

| Crs a răspuns:

@babals - de exemplu mie nu-mi plac baietii cu par pe piep.:-&
Te poti epila cu crema sau daca esti mai curajos big grin cu ceara. sau chiar cu epilatorul big grin
va creste mai greu parul in acest mod.
Si nici mie nu mie se pare ca ai fi gay daca te epilezi pe piept, chiar imi place ca te ingrijesti.

| jennifer_1614 a răspuns:

Cearatongue si chiar este bine ca te epilezi pe pieptlaughing) in felul acesta nu vei avea chiriasi...glumeam incerca cu ceara este f eficienta

| roxxutzzz a răspuns:

Ori cu benzi ori cu ceara...

App e bine ca te epilezi e mai frumos cand vezi un baiata fara par pe piept si unul cu ditamai parul, adica cel putin asta cred eu. happy

Succes:*

Alte răspunsuri
| andr3y_2011 a răspuns:

Salut, sunt baiat am 15 ani si inainte avem si eu problema ta.Imi crestea par pe piept si pe toata suprafata abdomenului pana in lateral. Mi-am luat un epilator Braun Silk Epil 3270. m-am facut cu el si arata super + ca trag la sala m-am si bronzat. ma fac o data la 3 saptamaniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa ce te epilezi incearca sa te dai si cu o crema pentru incetinirea cresterii paruluihappy, este una la Avon destul de buna si nici nu costa mult.