| SmilePleaseXoXo a întrebat:

Cu ce ma pot imbraca la banchet? Nu vreau balerini!

Răspuns Câştigător
| Pussyyy a răspuns:

Deeci, sigur ca nu cu balerini! este ziua voastra si trebuie sa aratati cit mai elegant.Sa trecem a subiect eu tiam propune o rochie lunga cu culori indraznete ca de exemplu galben, verde( este la moda)si rosu http://www.google.md/......tp?/imgres si http://www.google.md/......tp?/imgres sunt citeva exemple. Coafura, acum la moda sunt cocurile si parul desprins cret putin.Un dans frumos cu partenerul!

5 răspunsuri:
| AdeeeStardusttt a răspuns:

Iti poti lua o rochie care sa te avantajeze si niste sandale cu\fara toc sau niste platforme. Sper ca am fost de ajutor big grin

| Nokimo a răspuns:

Te poti imbraca o rochie, un bolero, si o pereche de pantofi sau sandale!happy

| Tinkabell a răspuns:

Nu te poti imbraca cu balerini. In schimb iti poti lua niste tocuri care sa se asorteze cu rochita. Daca nu doresti tocuri..cumpara`ti sandale cu/ fara toc, depinde de preferinte. kiss Ceau.

| Kamwiiiiiiiii a răspuns:

Cele mai comode sunt sandalele, daca vrei sa faci impresie iti iei tocuri iar dupa ce nu le mai suporti poti sa iti pui sandalele:*

Distractie placuta!

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Rochie lunga sau scurta, pantofi sau sandale depinde