| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce merg asortati ciorapii negrii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

barbatii ii poarta la costum si pantofi
femeile nu prea au sosete negre ...decat de dres happy sau pe post de jambieri happy

2 răspunsuri:
| leluc a răspuns:

Depinde la ce fel de ciorapi te referi. Daca sunt din aceia 15-20 DEN, se asorteaza cu tomberonul. Iti recomand ciorapi negri (sau orice alta culoare frumoasa) opaci si m-ati, cu fusta/rochie scurta sau medie, cu pantalon scurt la dunga, cu botine inalte sau UGG boots

| sandi a răspuns:

cu o fusta rosie, galben aprins sau fuchsia daca ai curaj. Trebuie sa fie o fusta de culoare intensa, altfel ai avea un look plictisitor. Ai putea sa-i mai porti cu botine colorate.