| AnonymTPU a întrebat:

Cu ce merg foarte bine asortati bascheti converse? (baieti)
Cel mai amplu raspuns funda

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Cel mai bine merg cu jeans (blugi) iar in sus cu tricou si, in functie de culoare, si cu camasa (cei albi merg mai bine cu camasa).

3 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Asorteaza-i cu o pereche de blugi cu turul lasat sau blugi normalilaughing), iar in sus iti iei tricou si peste o geaca eventual:d (daca e mai frig afara).
Tenesii/baschetii sunt extrem de comozi si foarte cautati de baieti dar si de fete( nu ma despart de ei)laughing
Sper ca te-am ajutat!

| TheBlisterExists a răspuns:

Limba romanawinking

In general blugii mai stramti si camasa cu carouri, eventual si o cravata lasata larga.

| MagicalUnicorn a răspuns:

Blugi stramti, maieu lung.