| Nick2001 a întrebat:

Cu ce produs spalati pe parul gras?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca produsele bio (nu cu fructe) cu plante adica:musetel, urzica, chestii dinastia si spala-l rar odata la 3-4-5 zile daca folosesti.

| Madilyn a răspuns:

Eu am avut probleme de genul asta cu parul (si acum mai am cateva)...mi se ingrasa foarte repede, cam la 2 zile. Am folosit doar produse pe baza de plante: urzica, musetel, etc.

Mi-au ajutat, insa in perioada in care le folosesti, evita sa-ti speli parul foarte des (incearca sa-l speli macar la 3 zile). happy