| bombonica22 a întrebat:

Cu ce retea se asociaza romtelecomul?
Platesc ceva daca sun pe mobil cosmote 076? Din cate stiu este asociat si e cum ar fi sa suni pe romtelecom! dau fundita care stie :*

Răspuns Câştigător
| Ilinca a răspuns:

Minutele incluse in abonamentul tau de la telefonul fix (Romtelecom) se pot vorbi si in reteaua Cosmote fara sa platesti altceva in plus. Si viceversa e valabilwinking (adica din cosmote pe fix)

5 răspunsuri:
| summertime a răspuns:

S-a asociat cu Cosmote. Daca suni din Romtelecom pe Cosmote, nu platesti in plus(ex:daca suni din Romtelecom pe Orange su pe Vodafone platesti mai mult decat daca ai suna din Romtelecom in Romtelecom sau Cosmote). Sper ca ai inteles.

| clauss a răspuns:

Eu stiu ca merge sa suni de pe mobil cosmote pe fix romtelecom, viceversa habar n am

| lordbogdan a răspuns:

Romtelecomul se asociaza cu Cosmote.
Nu are nimic daca suni.

| laura120 a răspuns:

Nu platesti nimic

| soryn712001 a răspuns:

Eu am abonament la romtelecom si iti spun sigur inca nu se plateste indiferent cine pe cine suna, am fix acasa si mobilele pe cosmote 076 si nu platesc nimic in plus fata de abonament folosind minutele incluse