| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce sa ma dau dupa ce ma fac cu epilatorul pe picioare? Raman rosie aprox.o ora, dupa imi trece si cand ies la soare mi se inrosesc iarsad. Habar nu am cu ce sa ma dau.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai nevoie de un balsam calmant cum ar fi crema 100% organica de galbenele essential care.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inainte de a te epila sa faci un dus fierbinte, iar dupa ce te epilezi spala-te bine, si sa te dai cu spirt (inmoi un tifon in spirt dar nu mult ca te ustura) si dupa te dai cu o crema hidratanta.
Daca vei urma pasii pe care ti i-am spus nu cred ca te vei mai irita
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Clodmod a răspuns:

Cu pudra de talc. Eu asa fac si merge. Funda?