| JohannaStone a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac de Craciun si de Revelion? Cum sa imi fac parul? Dar unghiile si machiajul? (ma multumesc doar daca imi rasp. doar al una dintre intrebari.) Tx.

7 răspunsuri:
| friday a răspuns:

In primul rand depinde si de aspectul tau, nu cred ca ti se potriveste chiar orice.
Uite o idee:
Haine : http://www.polyvore.com/new_year/set?id=26188498
Coafura : http://www.femeia.ro/......5-0-18.jpg
Unghii: http://www.badpisi.ro/wp-content/uploads/2010/07/unghii-rosii.jpg ( e interesant sa fie o pata de culoare :D )

| ioanaioana a răspuns:

Pai incearca o rochie mai aprinsa(hot pink sau rosu aprins sau albastru mai inchis sau chiar negru), unghiile eu zic sa le faci in mai multe culori(du-te la salon ca ti le rezolva acolo)si machiajul cu sclipici arata cel mai bine(incearca de la avon tus pentru ochi cu sclipici). Sper ca tiam ajutat, Funda? Doar daca vrei

| evelynne a răspuns:

Eu zic ca de Revelion trebuie sa iesi in evidenta, sa te faci placutahappy Machiaj cat mai strident, frumos, o rochie mai eleganta, la unghii poti adauga un model frumos (facute la coafor), iar de Craciun ceva cat mai simplu si cu gust.

| Simona a răspuns:

Buna...
de revelion, daca mergi la un restaurant poti sa te imbraci cu ceva elegant si de bun gust. Dar daca il petreci cu prietenii ar fi bine sa porti ceva comod...
Unghiile. dupa cum stii se poarta rosul...machiajul sa nu fie strident (chiar putin rimel si creion asa usor)
Iar de craciun...
ai putea sa t imbraci cu blugi, sau o bluza mai lunguta cu ciorapi sau colanti
Numai bine...si Sarbatori fericite!

| Ollykaa a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa fii naturala... sa fii tu insati. s

sa mergi la mall, sa-ti alegi haine pe still`u tau...si sa te simti mai bine...

Eu cred ca...trebuie sa fii natural.si sa nu fii incurcat cu bradul de craciunbig grin

Fundaa`?

Răspuns utilizator avertizat