| vipera333 a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala ca un baiat sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| anca_3460 a răspuns:

Ohhh usor indiferent de vreme este super cald? o fusta mini cam palida un maieu mai colorat peste maieu un bolerou asortat ceva ceva cu fusta :este rece? o pereche de blugi mulati o helanca neagra peste ceva tricou sau blusa fara maneci(bluza\tricou gros) a si in picioare niste cizme lunci pana la gerunche

7 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Scuze dar poate esti urat laughing) deaaiaa nu`i place baiatului de tine saracu` mi`e si mila de el lasa`l si cauta altu` p masura ta laughing

| BonneLess a răspuns:

Urata*****

| Sburatorul a răspuns:

Nu prea le am cu moda, dar in prima zi de scoala venise o fata imbracata cu o bluza rosie si cu blugi albastri, normali. Mie imi furase ochii din autobuz laughing, dar cand a trecut pe langa grupul clasei mele toti am intors capul laughing In fine, arata si bine. Eu m-am ales cu un refuz din partea ei si a durut. sad.
Deci in general rosul atrage atentia baietilor big grin ( a nu se confunda cu taurii laughing ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te imbracarolling on the floorrolling on the floor simplu nu?rolling on the floor glumesc fi tu insati, iti spun asta in calitate de baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfinte papuc... şcoala a început pe 12 septembrie.
E o problemă dacă tu abia acum te apuci.

| AlQaeda a răspuns:

Cu o fusta pana la buric smug sau mai bine deloc, ori...thinking in folie de celofan

| vipera333 explică:

Si eu il plac pe el dar el nu ma place, asa ca vreau sa-l atrag cumva!