| stefanutzstefan a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la banchet vreau ceva moderna dar nu stiu nu ineaparat modern adica nu stiu ceva sa se arsoteze cu un banchet sunt baiat vreau si linkuri dar un buget de 200 lei

3 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Nu stiu daca te vei incadra in 200 lei.Anul trecut am avut banchet si am fost si cu un prieten sa isi cumpere si l-a costat ceva... Oricum dintre toate tinutele de la banchet, mi-a placut combinatia camasa cu papion colorat si un sacou nu foarte elegant, tenisi si pantaloni mai sport...

| unknownn a răspuns:

Cu costum, camasa... doar n-o sa mergi ca la birt in trenning si in tenisi.

| Tzitzi12 a răspuns:

Poti sa iti iei o rochta colorata si scurta pana la genunghi sau mai sus si o pereche de cizme lungi, sau un pulover mai lung peste o maleta si o pereche de colanti si cizme...