| stefanutzstefan a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac la banchet vreau ceva moderna dar nu stiu nu ineaparat modern adica nu stiu ceva sa se arsoteze cu un banchet sunt baiat vreau si linkuri dar un buget de 200 lei spuneti-mi multumesc

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Daca preferi sa fi mai elegant, poti sa iti iei o camasa gen:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Si o pereche de pantaloni negrii.
Sau, daca vrei sa fi mai casual si in acelasi timp modern, poti sa iti iei o camasa mai fresh, mai casual :
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sau
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Ma rog, in genu' asta, si o pereche de blugi mai eleganti sau tot niste pantaloni negrii.
Daca iti iei o camasa simpla, poti sa iti iei si o cravata intr-o culoare putin mai tipatoare.
Gasesti pe www.hainetari.ro
Succes.

| Adina77 a răspuns:

Daca e banchet,atunci ia costum obligatoriu.
Te vei simti bine,gandeste-te ca nu in fiecare zi porti asa ceva.
Camasa nu trebuie sa fie alba,ca sa nu arati a ospatar.
Ca si cravata,alege o culoare haioasa,care sa nu se asorteze cu camasa.
Iti faci freza cu gel, te parfumezi, si gata.
Gandeste-te ca alte costumatii poti purta oricand in timpul zilei.
Dar asta-i doar parerea mea.
Asteapta si altele.
Costume frumusele si nu prea scumpe poti gasi la Janice.
Succes!happy

| SexyFrumushika a răspuns:

Pai e alegerea ta1uni zic sa te imbraci la costum, altii comod! eu optez pentru o tinuta comosa1ia-ti pur si siplu o pereche de blugi si poarta un trico de orice culoare cu diverse imprimeuru sau modele desene, etc si adauga o vesta diin aceea gen "studenta"scuze nu stiu cum se numeste exat dar este super sic asa1sau poti opta pentru o bluza tot colorata si poti purta o crava acolorata

| Sellena a răspuns:

Buna, eu sunt fata si intotdeauna mi-au placut baietii imbracati la un eveniment in niste blugi/pantaloni mai simpli, curea si camasa BAGATA IN BLUGI/PANTALONI. Mie sincer nu-mi place la un baiat sa aiba camasa scoasa din pantaloni :d.
Sper sa te descurci :*